Буклети

Буклет має рекламні переваги листівки та інформаційні переваги каталога: обкладинка привертає увагу, внутрішній зміст розповідає про пропозицію більш детально, а компактні розміри дозволяють помістити його навіть в маленьку жіночу сумочку. При виготовленні буклета можна передбачити наявність відривних елементів для отримання знижки чи подарунка, а також вклеїти безкоштовний зразок або дисконтну карту.

-

Буклет - це найкращий спосіб оригінально презентувати продукцію.

Буклет це аркуш паперу, складений в один або кілька разів. Найпопулярніший вид рекламного буклету, так званий євробуклет або лифлет, який представляє собою лист А4 з двома згинами. Однак, даний поліграфічний формат надає практично необмежені конструктивні можливості, від аркуша формату А3, складеного вдвічі, до смужки паперу з десятком згинів, що утворює невелику книжку оригінальної форми.
Високий попит на буклети обумовлений привабливим дизайном, інформативністю, компактними розмірами, доступною вартістю. Для друку буклетів є папір різної щільності на вибір, а також представлений широкий спектр можливостей післядрукарської обробки: ламінація глянцевою чи матовою плівкою, тиснення кольоровою фольгою, біговка, фальцювання, УФ-лакування.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.