Хенгери

Хенгери (англ. Hang - висіти) - це рекламні листівки з прорізом для підвішування на ручці дверей. Часто ми бачимо такі в готелях на дверних ручках з текстом "Не турбуйте", "Приберіть, будь ласка, номер", але сфера застосування хенгерів набагато ширша.

-

Хенгери - це ефективний рекламоносій:

Такий вид реклами вважається персональним, тому що хенгер вішається індивідуально на ручку авто чи квартири, а значить людина вже підсвідомо буде зацікавлена пропонованою інформацією. Крім того, Ваші хенгери побачать не лише власники квартир або машин, розміщені на ручці вони будуть привертати увагу всіх перехожих.
При правильному підході до вибору потенційних отимувачів (певний клас машин, якість вхідних дверей і т.д.), дозволить Вам домогтися максимального результату від рекламних хенгерів.
Ми здійснюємо офсетний друк хенгери тиражами від 500 екземплярів на папері чи картоні. Хенгери надруковані на картоні щільністю 350 г можна додатково покрити матовою або глянцевою плівкою, суцільним або вибірковим УФ-лаком. Потім здійснюється висічка за допомогою спеціального преса. Якщо Вам потрібні хенгери нестандартної форми, то ми зможемо виконати Ваше замовлення, виготовивши індивідуальний штамп.
Хочете, щоб Ваша реклама 100% була помічена потенційними клієнтами? Друк хенгерів це те, що вам потрібно!

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.