Інформація

- Які види продуктів і послуг ви надаєте?

Ми пропонуємо широкий спектр продуктів і послуг. Щоб ознайомитися з повним списком і описом того, що ми можемо Вам запропонувати, перейдіть на сторінку Продукція.

- Як мені отримати відповідь від вас?

Ми пропонуємо Вам написати на нашу електронну пошту або зателефонувати на будь-який з наших телефонів.

- В якій програмі краще робити макет?

В CorelDraw, Illustrator, Photoshop. Формат файлів cdr, pdf, eps, ai, tiff, psd. Макет візитки можете зробити зараз в режимі онлайн. Макети флаєрів, листівок чи плакатів можете створити на сайті crello.com. Часто нам надсилають макети, виготовлені в Word чи Excel. Після переробки такі макети теж підходять для друку. Якщо не маєте змоги зробити макет, то просто надішліть текст, фотографії та побажання і ми зробимо Вам макет.

- При якій роздільній здатності зберігати свої фотографії та графіку?

Роздільна здатність повинна бути встановлена на 300 dpi.
Також зверніть увагу, що Ви повинні зберігати всі фотографії в режимі CMYK, а не в режимі RGB, коли це можливо. Збережені в режимі RGB, можуть неправильно друкуватися. Якщо Ви не можете зберегти зображення в режимі CYMK, повідомте нам про це і ми підкоректуємо Ваш макет.

- Чому друковані кольору відрізняються від кольорів на екрані?

Принтери та монітори виробляють кольору по-різному.
Монітори використовують колірну модель RGB (червоний, зелений, синій), яка зазвичай підтримує більш широкий спектр кольорів. Принтери та офсетні машини використовують колірну модель CMYK (блакитний, пурпуровий, жовтий, чорний), яка може відтворювати 85-90% кольорів моделі RGB, залежно від обладнання, що використовується.
Коли колір обраний з моделі RGB, що виходить за межі моделі CMYK, програма вибирає те, що, на її думку, є найближчим відповідним кольором. Такі програми, як Adobe Photoshop, дозволять Вам вибрати, який колір буде замінений. Інші не можуть.

- Що таке пантон?

Система Pantone є стандартом кольоропередачі, в якій кольори по всьому спектру ідентифікуються унікальним, незалежним числом. Використання пантон дозволяє нам точно відтворити колір в процесі друку. Використовуються пантони при офсетному та трафаретному друці.

- Чи вважається білий колір кольором?

Білий колір просто визнається як відсутність чорнила. Однак при використанні кольорового паперу можуть використовуватися білі фарби, якщо це вимагає текст або графіка.

- Який формат файлу слід використовувати при відправці мого електронного документа для друку?

PDF (Portable Document Format) - найбільш поширений і кращий формат для відправки цифрових документів. З установкою драйвера друку PDF на вашому комп'ютері практично будь-яка програма може створювати PDF-файл, відповідний для друку.

- Що являється затвердженим макетом і чому важливо його подивитися?

Затверджений макет це Ваша остання можливість переконатися, що макет на друк виходить таким, як Ви хочете. Ретельно перевірений макет це запорука якісного виконання замовлення.

- Як тільки я відправлю макет, скільки часу буде потрібно для завершення моєї роботи?

Прості цифрові та термінові офсетні замовлення виконуються впродовж 24 годин. Однак деякі замовлення можуть зайняти кілька днів в залежності від їх складності, паперу, що використовується та тиражу. Ми завжди прагнемо надати точну оцінку часу виконання кожного замовлення. І ми завжди будемо працювати з Вами, щоб знайти способи виготовити продукцію тоді, коли Вам це потрібно.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.