Візитки

У вас не буде другого шансу справити перше враження. (Коко Шанель)
Зустрічають по одежинці.
Мабуть, Ви теж дотримуєтеся такої думки та приділяєте своїму одягу достатньо уваги.
Дехто каже, що зустрічають по автомобілю, але, зазвичай, його перед зустріччю залишають на парковці.
Тож справити на Вашого візаві гарне перше враження допоможе візитка.
Саме тому ми надаємо такого великого значення якості продукції, створеної у нас.
Ми раді ознайомити Вас з асортиментом нашого салону Гарну візитку, як і гарний автомобіль, потрібно вибирати.
Отже, поїхали!

-------------------------

Навіщо потрібні візитки?

У технологічному світі соціальних мереж, смартфонів і інтернет-маркетингу є ті, хто вважає, що старі способи фізичного спілкування давно минули. Минули часи особистих зустрічей, продажів «від дверей до дверей» і навіть випадкових зустрічей. Настали часи швидких повідомлень, електронної пошти.
Але, незважаючи на все, що несе в собі світ технологій, є одна маркетингова тактика, яка ніколи не вийде з моди: візитна картка. Візитка - важливий інструмент, корисний як для компаній, так і для людей. Але наскільки потужна візитна картка? Давайте з'ясуємо.
Візитки просувають Ваш бренд.
Незалежно від того, чи є Ви індивідуальним співробітником або генеральним директором підприємства, візитна картка завжди є життєво необхідною для Вас. Існують необмежені можливості і способи розробки Вашої візитки, тому, щоб Ви не вибрали, переконайтеся, що це підходить для Вас особисто і Вашого бренду.
Буде це стиль паперу, шрифт, розмір чи форма карти, вибір залежить від Вас. Зробіть свою візитку творчою і унікальною, вона виділятиметься з натовпу і приверне увагу людей. Тоді, незалежно від того, де візитка опиниться, Ви можете бути впевнені, що вона буде просувати Ваш бренд і донесе потрібну інформацію усім, хто її побачить.
Візитні картки показують, що Ви серйозні.
Ви можете подумати: «Я просто звичайна людина, не зустрічаюсь з багатьма людей. Для чого мені потрібна візитка?» Але для тих, з ким Ви зустрічаєтеся, візитні картки показують, що Ви серйозний кандидат на всі потенційні професійні відносини. З сьогоднішніми робочими контактами, які майже повністю доступні в Інтернеті, візитна картка показує, що Ви досить обережні, щоб зробити додатковий крок особисто і на папері.
Незалежно від того, чи проводите Ви співбесіду на посаду, мережеве спілкування на ярмарку кар'єри або просто бесіду з кимось, з ким Ви зустрічалися в ресторані, візитна картка показує, що Ви серйозно ставитеся до себе, і ви серйозно ставитеся до своєї роботи. Роботодавці та ділові партнери побачать це і оцінять.
Візитки будують відносини.
Звичайно, одна з найбільших переваг наявності візитки - це створення відносин з усіма, з ким Ви зустрічаєтеся. Надаючи свою візитну картку, ви говорите людині, що хочете продовжити цю зустріч в майбутньому. Очевидно, що Ваша візитна картка матиме всю Вашу основну контактну інформацію, тому одержувачі можуть продовжувати звертатися до Вас і далі.
Візитні картки встановлюють зв'язок.
Нарешті, в той час як візитки є частиною фізичного світу, вони також встановлюють зв'язок через онлайн-світ. Не забудьте вказати Вашу інформацію LinkedIn чи Facebook на свою картку і попросити інших зв'язатися з Вами. Це допомагає створювати онлайн-з'єднання, тому Ви можете продовжувати звертатися до них пізніше, не замислюючись: «О, хто це?» Отже, повторимось, візитки допомагають побудувати відносини в реальному світі та підключитися в онлайн -світі.
Візитка - це потужний інструмент маркетингу, який відмінно підходить для приватних осіб, компаній і брендів. Якщо у Вас досі відсутні візитні картки, зараз добра нагода зробити їх і почати спілкування.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.