Візитки та етикет

1. Зберігайте карти в чистоті і захищеному стані.
Варто придбати металеву візитницю, щоб Ваші візитки завжди були у гарному стані. Якість Вашої візитної картки - це уявлення про Ваш професіоналізм, тому потертості і плями на них недоречні. Зім'ята візитка зробить погане перше враження.
2. Завжди тримайте візитки під рукою.
Ваші візитні картки повинні бути на тому ж рівні, що і Ваш гаманець, ключі та телефон: Ви ж ніколи не залишаєте без них свій будинок. Є небагато речей, які більш непрофесійні, ніж сказати, що у Вас закінчилися візитні картки, або Ви забули їх у офісі.
3. Знайте, де Ваші візитні картки завжди.
Швидкий спосіб швидко втратити довіру перед іншими професіоналами - це відчайдушно шукати, де Ви розмістили свої візитки. Тримайте свої карти в певному місці на Вашому місці для легкого доступу.
4. Зачекайте слушного моменту.
Важливим аспектом етикету для візитних карток є очікування слушного часу для обміну картками з іншими професіоналами. Хоча основною метою є встановлення контактів, але важливо зробити це в потрібний момент. Кращий час, щоб дати свою візитну картку, - це коли Ви отримуєте тет-а-тет увагу людини, що Вас цікавить. Інакше Ви можете вклинитися, коли вона розмовляє з іншими.
5. Не завжди найкращий час для роздачі Вашої карти.
В житті бувають моменти, коли Ви повинні утримуватися від видачі своєї візитки. Похорон, релігійні обряди та інші урочисті емоційні події, як правило, не є придатними місцями для обміну візитними картками.
6. Обмін візитками до зустрічі гарантує, що все в кімнаті знають імена один одного, що підвищить загальну ефективність зборів.
7. Покажіть зацікавленість в візитних картках інших.
Отримавши візитну картку професійного контакту, завжди корисно переглянути її і задати відповідне запитання або зробити позитивний відгук про карту. Це свідчить про повагу до людини. Крім того, обов'язково скажіть «дякую» щоразу, коли Ви отримуєте нову візитку від когось.
8. Тримайте свої візитні картки в актуальному стані.
Коли щось з Ваших контактних даних зміниться, необхідно якомога швидше оновити свої візитки. Перекреслення інформацію з зазначеним номером або адресою ознака поганого тону.
9. Просіть візитки лише в тих, з ким маєте намір контактувати.
10. Не втрачайте візитки тих, з ким Ви познайомилися.
Можливо, саме цей невеликий шматочок картону допоможе встановити контакти, що приведуть Вас до успіху!

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.