Продукція, яка виготовляється:

Візитки - вид поліграфічної продукції, на якій вказана контактна інформація її власника. На візитках, як правило, вказують ім’я власника, контактні дані, назву та (або) логотип компанії і види діяльності.
Наклейки - дуже популярний вид поліграфічного рекламно-інформаційного виробу. Друкується на самоклеючому папері чи плівці.
Етикетки - наклеєна позначка на товарі, експонаті, продукті виробництва з зазначенням назви, виробника, дати виробництва (або терміну придатності) та інших відомостей про нього.
Листівки - аркуш паперу, як правило, форматом А4, А5, А6, що містить рекламне чи інформаційне повідомлення.
Флаєри - рекламно-інформаційні вироби, які призначені для оперативного інформування про події: спектакль, виставку, акцію зі знижками та спецпропозиціями тощо.
Плакати - рекламно-інформаційний виріб найрізноманітнішого призначення великого формату (від А3 та більше).
Запрошення - яскраві персоніфіковані звернення до тих, кого ви хотіли б запросити на свою подію.
Буклети - найпопулярніший інформаційно-рекламний виріб формату А3, А4 чи А5, що має один, два або три згини (фальці).
Каталоги - ілюстрований перелік товарів або послуг, досить популярний вид рекламно-інформаційних матеріалів.
Блокноти - різновид зошита з торцевим кріпленням аркушів, за допомогою скріпок металевої спіралі або клею. Формат А4, A5, A6, A7.
Бланки - поліграфічна продукція формату А4, на якому містяться логотип, назва компанії, реквізити, контактні дані.
Конверти - один з елементів фірмового стилю. Служить для пересилання листів та іншої Інформації.
Папки - виріб іміджевої реклами для пакування інформаційно-рекламних матеріалів.
Дипломи - речові знаки визнання заслуг, підвищення кваліфікації або закінчення якогось навчального циклу. Найпоширеніший формат - А4, найбільш поширені матеріали – картон, щільний папір або метал.
Бірки - навісний виріб з відомостями про розмір, характеристики та особливості товару, назву та контакти виробника.
Цінники - покажчик вартості товару. Може бути виготовлений з паперу, картону, пластику, самоклеючої плівки.
Хенгери - рекламно-інформаційний носій невеликого формату, який містить отвір чи проріз для навішування на дверних ручках.
Меню - один з основних поліграфічних матеріалів для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Містить інформацію про страви та їхню вартість.
Сети - креативно оформлені паперові аркуші, що використовуються як підставки під посуд для захисту поверхні столу від вологи та забруднень.
Тейбл-тенти - паперові настільні конструкціі, в яких розміщені інформаційні матеріали про акції, спецпропозиції, новинки меню або саме меню.
Менюхолдери - настільні таблички, що розміщуються на стійках або столах в ресторанах та барах, на конференціях і виставках.
Таблички - інформаційні показчики виготовлені з ПВХ, алюмінію, нержавіючої сталі або латуні, призначені для розміщення інформації в офісах великих компаній, адміністративних установах, універмагах і розважальних комплексах.
Банери - виріб рекламного призначення, який являє собою жорстко закріплене вінілове полотно з нанесеним на нього зображенням.
Х-банери - легка стійка конструкція з вуглепластику або сталі у вигляді букви Х, на яку натягується банерне полотно.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.