Блокноти

Блокнот з логотипом Вашої компанії це зручний маркетинговий інструмент, який приємно отримати кожному. Красивий блокнот, виготовлений з якісного паперу стане приємним сувеніром для партнерів та клієнтів. Це спосіб повідомити про себе не тільки одній людині, а й кожному, хто коли-небудь побачить хоча б одну сторінку цього блокнота, адже логотип компанії та її контакти можуть розміщуватися не лише на обкладинці, а й дублюватися на кожній сторінці блокнота. При цьому реклама на блокноті не сприймається як нав’язлива, тож позитивно впливає на імідж компанії та формує лояльне відношення потенційного чи поточного клієнта.

-

Друк блокнотів з логотипом це довгострокова та ефективна іміджева реклама

Персоналізовані блокноти друкуються офсетним друком, що дає Вам можливість отримати високоякісні повнокольорові зображення, барвисті логотипи, та практично все, що Ви можете придумати.
Як правило, сам блок виготовляється зі звичайного офсетного паперу (на ньому зручніше писати), а обкладинка - з картону, інколи з дизайнерського. Якщо Ви бажаєте надати обкладинці додаткового блиску, можна покрити її УФ-лаком, у тому числі, вибірковим. Такий ефект виникає коли зробити на обкладинці блокнота матове ламінування, а УФ-лак нанести тільки на частину зображення. Це створить цікавий ефект та зробить обкладинку блокнота приємною на дотик.
Блокноти можуть розрізнятися об'ємом та форматом. Найчастіше замовляють виготовлення блокнотів формату А4, А5, А6, що пов’язано з оптимальним використанням матеріалів та зменшенням витрат, проте виготовити блокнот можна й іншого розміру.
Друк блокнотів допоможе постійно нагадувати Вашим партнерам про існування компанії, створити ефективну та довгострокову іміджеву рекламу.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.