Буклети

Буклет має рекламні переваги листівки та інформаційні переваги каталога: обкладинка привертає увагу, внутрішній зміст розповідає про пропозицію більш детально, а компактні розміри дозволяють помістити його навіть в маленьку жіночу сумочку. При виготовленні буклета можна передбачити наявність відривних елементів для отримання знижки чи подарунка, а також вклеїти безкоштовний зразок або дисконтну карту.

-

Буклет - це найкращий спосіб оригінально презентувати продукцію.

Це улюблений вид іміджевої рекламної продукції салонів краси, станцій технічного обслуговування, туристичних агенцій, автосалонів, страхових компаній, кафе, ресторанів, барів, готелів, магазинів тощо. Їх часто замовляють для роздачі на виставці, промоакції, презентації нової послуги чи продукту.
Найпопулярніший вид рекламного буклету, так званий євробуклет або лифлет, який представляє собою лист А4 з двома згинами. Однак, даний поліграфічний формат надає практично необмежені конструктивні можливості, від аркуша формату А3, складеного вдвічі, до смужки паперу з десятком згинів, що утворює невелику книжку оригінальної форми.
Високий попит на буклети обумовлений привабливим дизайном, інформативністю, компактними розмірами, доступною вартістю. Для друку буклетів є папір різної щільності на вибір, а також представлений широкий спектр можливостей післядрукарської обробки: ламінація глянцевою чи матовою плівкою, тиснення кольоровою фольгою, біговка, фальцювання, УФ-лакування.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.