Наклейки на плівці

Наклейки на глянцевій плівці - це найпопулярніший вид наклейок. Яскраві, блискучі, а головне - красиві, вони не можуть не привертати уваги. Якщо для просування Вашої продукції або реклами Вам необхідні гарні наклейки, то беріть не думаючи.
Наклейки на матовій плівці не менш презентабельні, а шовковиста поверхня додає їм особливого шарму. Такі наклейки обов'язково сподобаються замовнику, який не любить зайвий шик.
Частіше замовляють прямокутні наклейки, так і швидше, і звичніше, та й дешевше. Але навіть прямокутні наклейки можна зробити симпатичнішими всього лиш закругливши їхні кутики. Етикетка, у якої закруглені не всі, а лише деякі кути виглядає незвичайнішою, помітнішою, а це одне з її головних завдань.
Для посилення ефекту можна використовувати фігурні наклейки, адже не помітити такі неможливо! Надрукувати наклейки будь-якої форми не складно, різноманітність обмежена лише можливостями замовника.
Для додаткового захисту зображення від механічних пошкоджень та атмосферних впливів наклейки покриваються УФ-лаком, або тонкою глянцевою чи матовою плівкою.
Ціни на етикетки на плівці залежать від тиражу, розмірів та форми.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.