Наклейки спеціальні

Світловідбиваючі наклейки допомагають привернути увагу в темний час доби як водіїв, так і пішоходів. Їх використовують на магазинах, придорожніх кафе, рекламних щитах, знаках дорожньої безпеки, табличках з назвами вулиць, на номерах будинків і т.д.
Світловідбиваючі наклейки використовують і в зовнішній рекламі, і при обклеюванні автотранспорту. Такі наклейки виглядають дуже ефектно і виграшно в темний час доби в дорожньому потоці. Підсвічена світловідбиваюча наклейка при світлі фар виглядає як неонова реклама і безсумнівно приверне увагу.
Наклейки мають вініловий шар, що дає можливість за потреби легко їх відклеїти.
Для маркування об'єктів, які повинні бути добре видно в темряві і здалеку, для позначення запасних виходів, вогнегасників, небезпечних місць і для друку схем евакуації успішно використовується світлонакопичувальна плівка.
Наклейки, надруковані на світлонакопичувальній (фотолюмінесцентній) плівці з достатньою яскравістю світяться протягом тривалого часу після відключення джерела світла. Фотолюмінісцентні знаки безпеки застосовуються, як правило, там, де можливо аварійне відключення джерел світла. Світлонакопичувальні наклейки не споживають електроенергію, їх не можна вивести з ладу, вони не є джерелами пожежі. Навіть при сильному задимленні фотолюмінісцентні наклейки допомагають бачити напрямок евакуації, визначати габарити перешкод, які зустрічаються на шляху, обриси проходів і виходів.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.