Наклейки прозорі

Наклейки на прозорій плівці використовуються для наклеювання на скло, автомобілі, будь-яку поліграфічну продукцію, для брендування продукції, етикетування товарів у твердій упаковці, з рекламною метою.
Незаперечною перевагою прозорих наклейок, у порівнянні з наклейками, надрукованими на білому папері або плівці, є можливість нанести необхідне зображення або текстову інформацію на поверхню, не закриваючи при цьому зайвий простір. Завдяки тому, що зображення надруковано на прозорій плівці, вся увага фокусується на зображенні, краї ж наклейки залишаються непомітними. З цим завданням можуть впоратися і звичні нам фігурні наклейки на білій плівці або папері, але вартість їх буде вище.
Слід пам'ятати, що при друці наклейок на прозорій плівці малими тиражами білий колір не використовується, тому елементи, які на екрані виглядають білими, залишаться прозорими. При наклеюванні такої наклейки на білий фон це не має значення, але на будь-якому іншому тлі ці елементи придбають колір фону. Ця особливість наклейок на прозорій плівці стосується не тільки білого, але і будь-якого світлого кольору. Чим світліше колір зображення і чим темніше фон, тим більше буде спотворюватися цей колір. Про це слід пам'ятати при виготовленні макета і, по можливості, не застосовувати світлі відтінки, якщо планується наклеювати прозорі етикетки на поверхні темного кольору.
Друк білим кольором помітно збільшує вартість виготовлення наклейок, тому її доцільно застосовувати при друці не менше 50 аркушів формату А3.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.