Наклейки гарантійні

Гарантійні стікери (захисні наклейки, контрольні пломби, саморуйнучі наклейки) виготовляються на спеціальному матеріалі, пломбувальній плівці, який має високу клейкість і при цьому низькою механічною міцністю, що робить неможливим знімання наклейки без її механічного пошкодження. Гарантійні наклейки використовуються для пломбування будь-яких приладів, комп'ютерної техніки, касових апаратів тощо для виявлення випадків несанкціонованого розкриття виробів. Як правило, пошкоджена контрольна наклейка є причиною відмови в гарантійному обслуговуванні техніки.
Зображення на гарантійні пломби наноситься шовкотрафаретним друком, адже крихка і дорога пломбувальна плівка вимагає дуже ніжного поводження з нею, злами і висока температура в принтері можуть зробити її непридатною.
Пломби можуть бути будь-яких форм і розмірів, але через дорожнечу саморуйнуючої плівки, найчастіше, замовляють контрольні стікери мінімально можливого розміру. Форма може бути будь-якою, не лише прямокутною. Як правило, друкуються гарантійні наклейки чорним кольором, але можна використовувати і будь-який інший колір. При необхідності пломби друкуються з нумерацією. Ціни на захисні стікери необхідних Вам розмірів, форм, кольоровості і тиражу Ви можете дізнатися за телефоном.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.