Наклейки на фользі

Металеві етикетки, також відомі як етикетки з фольги та металеві наклейки, друкують на дзеркальній "золотій" або "срібній" плівці. Така наклейка надає виробу ефект полірованого металу та вельми розкішний вигляд. Вона привертає увагу та свідчить про якість і клас. Наклейки з дзеркальної фольги можуть бути використані, коли Ви шукаєте щось зовсім особливе.
Металева плівка досить міцна, розірвати її нелегко, вона має високу стійкість до атмосферних впливів. Зображення на металізовані етикетки наноситься шовкотрафаретним друком, що дає можливість використовувати дзеркальні наклейки навіть на вулиці.
На фольговані наклейки наносяться тільки суцільні кольори, які будуть добре поєднуватися зі срібним або золотим фоном. На металізованій плівці можна друкувати не тільки звичними кольорами. Технологія друку дозволяє використовувати навіть срібну або бронзову фарби, але, найчастіше, використовуються темні кольори, на таких фонах вони виглядають контрастніше.
Наклейки на фользі можуть бути будь-яких розмірів і форм. Через величезне розмаїття варіантів виготовлення, вказати вартість металізованих наклейок неможливо, ціни на фольговані етикетки залежать від розміру, форми і кількості кольорів на наклейці.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.