Наклейки на папері

Наклейки на самоклеючому папері мають невисоку вартість, у порівнянні з наклейками, надрукованими на плівці. Діапазон їхнього застосування досить широкий: етикетки для товарів, штрих-коди, qr-коди, інформаційні, сувенірні, розважальні чи рекламні наклейки. Наклейки з адресою відправника дозволяють значно скоротити витрати на фірмові конверти – і логотип з адресою надрукований, і вартість такого конверта копійчана. Клеяться паперові етикетки на картон, папір, пластик, скло, метал, дерево, а також будь-яку гладку фарбовану поверхню.
Як правило, паперові наклейки використовують всередині приміщень, так як не тільки дощ, але й тривалий вплив високої вологості повітря згубно впливає на їхній зовнішній вигляд. Для захисту від цих несприятливих факторів застосовують УФ-лак або ламінацію тонкою плівкою. Це не тільки значно подовжує термін служби наклейки, але й робить її презентабельнішою – паперова етикетка набуває блиску і яскравості фарб, або, якщо використовується матова плівка – шовковистості поверхні з чудовим тактильним ефектом. Часто наклейки з контактами підприємства наклеюють на каталоги чи зразки продукції. УФ-лакування або покриття плівкою дозволяють зберегти зовнішній вигляд наклейки, захистивши зображення від затирання руками.
Якщо планується використовувати наклейку на якій-небудь поверхні нетривалий час, то краще замовити наклейки на плівці, адже паперові етикетки легко рвуться при відклеюванні і сліди від їх перебування здатні зіпсувати будь-яку поверхню.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.