Папки

Яскрава презентаційна папка – це не тільки місце для зберігання документів, що захищає їх від пошкоджень. Це потужний маркетинговий інструмент, який створює враження про Вашу компанію та формує позитивний вплив на потенційних контрагентів.

-

Переваги презентаційних папок

Вони дарують перше враження про Компанію. Менеджер ще не встиг представитися, але вже стає зрозумілим, яку організацію він представляє. Перше враження, як відомо, залишається назавжди. Якісні та стильні папки з ретельно продуманим дизайном допоможуть створити потрібну емоцію.
Вони є відмінним засобом захисту документації. Пом'яті, неакуратно складені папери можуть серйозно зіпсувати імідж компанії. Будучи упакованими в просту, але стильну папку, вони не пошкодяться при транспортуванні.
Це надійне сховище, завдяки якому всі презентаційні матеріали знаходяться під рукою в потрібний момент. Папки дуже зручні при необхідності видати потенційним клієнтам роздаткові інформаційні матеріали – праси, буклети, каталоги. Під час прийняття важливого рішення про укладення контракту вони неодмінно стануть в нагоді.
Для друку тиражами від 250 екземплярів використовується офсетний друк. Такі папки мають повнокольорове зображення та можуть додатково покриватися глянцевою чи матовою плівкою, що не лише захищає їх від затирання, а й робить презентабельнішими.
Невеликими тиражами (50-200 екземплярів) виготовляють цифровим друком. Вони мають ті ж ознаки, що й офсетні (повнокольоровий друк, покриття), лише клапан (кишення для утримання презентіційних матеріалів) у такої папки не складений в замок, а акуратно приклеєний.
Якщо Ви бажаєте, щоб папки були виготовлені з темних дизайнерських картонів, з вибірковим УФ-лакуванням, мали тиснення кольоровою фольгою, об'ємне тиснення, то їх необхідно друкувати шовкотрафаретним друком. Такі папки стануть важливим елементом формування позитивного іміджу та поваги до Вашої компанії.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.