Конверти

Навіть сьогодні, коли ми щодня відправляємо десятки електронних листів, смс та повідомлень, постійно виникає потреба у відправці поштою документів, рекламних матеріалів, зразків продукції, важливих бізнес-пропозицій тощо.
Для листування з органами державної влади, клієнтами, замовниками чи партнерами використовують фірмові конверти. Також вони застосовуються для поштових відправлень не лише юридичної та ділової кореспонденції, а й вітальних листівок до пам'ятних чи святкових дат, а також різноманітних інформаційних та рекламних матеріалів. Зазвичай конверти підписують від руки, але якщо Ваша компанія веде активне листування і має намір справити гарне враження на отримувачів, то є сенс замовити конверти з логотипом компанії.

-

Ми друкуємо конверти різних форматів:

С6 - 114х162 мм - конверт для документів формату А6, 1/4 аркуша А4, або аркуш А4, зігнутий 2 рази навпіл.
Е65 (DL) - 110х220 мм - "євроконверт" для документів 1/3 аркуша формату А4, або аркуш формату А4, складений втричі.
C5 - 162х229 мм - конверт для пакування документів в половину аркуша А4, або аркуш А4, зігнутий навпіл.
C4 - 229х324 мм - конверт для документів формату А4.
Конверти можуть бути з прозорою вставкою з плівки, «віконцем», що дозволяє друкувати адресу одержувача не на конверті, а в самому листі.
Для Вас ми готові надрукувати конверти повнокольоровим цифровим (50-300 шт) чи офсетним (від 500 шт) друком. Якщо на Ваших конвертах мають бути кольори PANTONE, «срібна» чи «бронзова» фарби, то замість цифрового друку ми використаємо шовкотрафаретний і Ви отримаєте продукцію потрібної якості.
Конверти - це ключ до створення хорошого першого враження при розсилці найважливіших матеріалів. Для особливих випадків Ви можете замовити конверти з дизайнерського паперу, тиснені золотою, срібною чи кольоровою фольгою, або з об’ємним тисненням, наприклад, логотипу Вашої компанії. Коли адресат отримає Вашу пропозицію у такому елегантному виробі, у нього не буде сумнівів у тому, що всередині важливий лист. Якість виготовлення покажуть що це за компанія, та як вона веде свої справи.
Конверти з логотипом чи рекламним слоганом є досить поширеним піар-ходом. Вдало зроблений дизайн поліграфічної продукції збільшує шанси на прочитання Вашої кореспонденції а також підвищує її швидкість.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.