Плакати

Їх можна зустріти на вулиці, виставках, в магазинах, транспорті, біля закладів культури. Поєднання лаконічного слогана та оригінального зображення несе в собі інформацію з рекламним, інформаційним або соціальним змістом, що запам'ятовується, ненав'язливо впливаючи на підсвідомість адресата такого повідомлення. Якісну поліграфічну продукцію важко не помітити.

-

Випробуваний та дієвий засіб реклами.

Плакатами можна назвати афіші, постери, фотографії, а також репродукції картин надруковані на аркушах різного формату – від А4 (цифровий чи офсетний друк) до А0 (широкоформатний друк). Це дуже популярний інструмент зовнішньої реклами, до того ж недорогий. Його використовують для інформування про концерт, розпродажі, акції, а під час виборчих кампаній ними заклеєні вулиці наших міст та сіл. Все це свідчить про високу ефективність цього рекламоносія. Для того, щоб отримати продукцію найкращої якості в потрібний термін і за прийнятною ціною необхідно вибрати оптимальний варіант друку. Для цього необхідно врахувати всі нюанси замовлення: розмір, тираж, терміни, макет.
Не відкладайте реалізацію власних ідей на потім, успіх приходить до рішучих і сміливих. Замовляючи якісну поліграфію сьогодні, Ви забезпечуєте своє успішне завтра.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.