Вітальні листівки

Вітальні листівки - це те, що ми змалечку звикли отримувати на свята. Звичайно, купюра в конверті виглядає привабливіше, проте, гарна листівка при вітанні теж є доречною, особливо, якщо в неї вкладена купюра. Хоча свята та дні народження відбуваються протягом року, в житті є багато випадків, які заслуговують принаймні персоналізованої вітальної листівки. Річниці, весілля, випускні вечори, рекламні акції або, можливо, Ви вирішили привітати постійних клієнтів і партнерів з новим роком чи професійним святом і подякувати за співпрацю.

-

Вітальні листівки також добре працюють як реклама.

Відправлення клієнтові чи постачальнику персоналізованої листівки з вдячністю значно підвищить шанси повторного контакту або навіть рекомендації. Інформуйте їх про свої новинки, пов'язуючи нову послугу або продукт з майбутнім святом. Вкладіть в конверт подарункову карту або купон на знижку. Варіанти нескінченні, а листівки можуть бути незабутні і досить незвичайні, щоб виділитися серед інших листів і листівок.
Ми створюємо неймовірні вітальні листівки, які не можуть залишитися непоміченими – на дизайнерському картоні, з тисненням фольгою, УФ-покриттям, вибірковим лакуванням, прямокутні та фігурні. Зробіть їх такими, щоб вони запам'яталися на довгі роки.
Ми готові для Вас надрукувати найрізноманітнішу поліграфічну продукцію, зателефонуйте чи завітайте в наш офіс і переконайтеся в цьому самі.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.