Менюхолдери

Менюхолдер - це настільна конструкція, в якій розміщені інформаційні матеріали про акції, спецпропозиції, новинки меню або саме меню.
Менюхолдери застосовують не тільки в закладах громадського харчування. Їх часто можна зустріти також і в магазинах, туристичних агентствах, банках, вокзалах, на виставках і в інших місцях, де є можливість надати інформаційні матеріали великому числу відвідувачів.

-

Менюхолдери дозволяють донести інформацію до кожного відвідувача.

Це чудовий маркетинговий інструмент, який розміщений на відстані витягнутої руки. Він ненав'язливо повідомить Вашим відвідувачам, які мають змогу не поспішаючи з ним ознайомитись, цікаву для них та вигідну для Вас інформацію. Розміщені вони на кожному столі і вигідно відрізняються від тейбл-тентів, адже їх можна використовувати тривалий час, змінюючи лише вставки. Виготовлення вставок набагато дешевше виготовлення тейбл-тентів, адже можна використовувати менш щільний папір, до того ж, біговки, фальцювання та поклейки вони не потребують. Так як вставки в менюхолдері захищені акрилом від зовнішніх впливів, то вони можуть використовуватися не тільки в приміщенні, але і на вулиці.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.