Бірки

Бірки та ярлики для одягу й інших товарів дозволяють виділити продукцію виробника серед безлічі подібних товарів, привернути увагу покупців і створити ділову репутацію. На бірки та ярлики наноситься не тільки назва товару і рекомендації по догляду за ним, а й логотип виробника чи продавця продукції.

-

Бірки - це один з видів реклами, візитна картка виробу.

При виготовленні бірок для Вашої продукції невеликими тиражами ми можемо Вам запропонувати друк на сотнях видів дизайнерського картону – з фактурою, переливом, різної щільності та відтінків. Виробники Hand Made найчастіше обирають саме цей варіант, адже гарно зроблена бірка здатна не просто підкреслити стильність виробу, а й надати йому престижності. Розміри бірок можуть бути будь-якими, форма прямокутна, діаметр отвору 3 мм.
Коли мова заходить про тисячні тиражі, то використовувати дорогі дизайнерські картони згоден не кожен виробник, та й технологічно це зробити, іноді, неможливо. З недорогих фактурних картонів друк можливий тільки на «льоні» (його фактура схожа на тканину). Однак, навіть на звичайних крейдованих картонах можна створити прекрасний виріб – із суцільним або вибірковим лаком, тисненням кольоровою фольгою або об'ємним тисненням (конгревом). Крім того, можна виготовити штамп та зробити Вашу бірку фігурною.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.