Хенгери

Хенгери (англ. Hang - висіти) - це рекламні листівки з прорізом для підвішування на ручці дверей. Часто ми бачимо такі в готелях на дверних ручках з текстом "Не турбуйте", "Приберіть, будь ласка, номер", але сфера їхнього застосування набагато ширша.

-

Це ефективний рекламоносій:

Такий вид реклами вважається персональним, тому що він вішається індивідуально на ручку авто чи квартири, а значить людина вже підсвідомо буде зацікавлена пропонованою інформацією. Крім того, Ваші хенгери побачать не лише власники квартир або машин, розміщені на ручці вони будуть привертати увагу всіх перехожих.
Вони мають одну важливу перевагу, наприклад, над листівками, що розкидуються по поштових скриньках – диференціювання. Ваш помічник, який розвішує хенгери на ручках дверей може за зовнішнім видом дверей оцінити приблизний рівень платоспроможності їхнього власника та зробити висновок чи варто залишати на їхній ручці інформацію про компанію. А, наприклад, реклама бронедверей, буде ефективнішою, якщо розповсюджувач ігноруватиме квартири, які вже мають бронедвері. При правильному підході до вибору потенційних отимувачів (певний клас машин, якість вхідних дверей і т.д.), дозволить Вам домогтися максимального результату від рекламних хенгерів.
Сьогодні вони активно використовуються багатьма організаціями. Їх цінують за ефективність та невисоку вартість. Форми хенгерів найрізноманітніші, їх замовляють коли бажають досягти:
- інформування споживачів про акційні товари, знижки, новинки;
- швидкого оповіщення клієнтів та відвідувачів готелів, мотелів, салонів краси тощо.
Він обов’язково потрапить до рук бажаного адресата, адже це єдиний варіант зняти його з ручки.
Висить на двері хенгери з великою ймовірністю потрапить в руки адресату - інших способів зняти його з ручки немає.
Дизайн має велике значення, адже чим він креативніше, тим більше шансів, що хенгер запам’ятається, зможе клієнта «зачепити» та буде збережений «на потім».
Ми здійснюємо офсетний друк тиражами від 500 екземплярів на папері чи картоні. Хенгери надруковані на картоні щільністю 350 г можна додатково покрити матовою або глянцевою плівкою, суцільним або вибірковим УФ-лаком. Потім здійснюється висічка за допомогою спеціального преса. Якщо Вам потрібні вироби нестандартної форми, то ми зможемо виконати Ваше замовлення, виготовивши індивідуальний штамп.
Хочете, щоб Ваша реклама 100% була помічена потенційними клієнтами? Друк хенгерів це те, що Вам потрібно!

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.