Таблички

Різноманітні таблички трапляються у нашому житті щодня. Це адресні показчики на будинках, "Режим роботи" на магазинах, офісні таблички на вході в будівлю з назвою компанії, з посадами та прізвищами на дверях співробітників, аварійні показчики. На одні ми не звертаємо жодної уваги, на інші дивимося лише побіжно, а треті притягують погляд і запам'ятовуються надовго.

-

Табличка - це важлива частина іміджу, це обличчя Вашої компанії.

Ми виготовляємо таблички декількох видів.
1. Пластикові з повнокольоровим друком. Найдешевший варіант. Якщо Ви хочете на табличці розмістити, наприклад, кольорову фотографію, то застосовується плівка з надрукованим зображенням.
2. Пластикові з плотерної порізкою літер. При їхньому виготовленні ПВХ-пластик покривається плівкою будь-якого кольору, навіть "золотою" або "срібною".
3. На металі з повнокольоровим друком виготовляється за технологією "Гравертон" на дзеркальному "золотому" або "срібному" металі з глянцевим або матовим покриттям.
Також за технологією "Гравертон" ми виготовляємо не тільки престижні таблички для офісу, але і металеві шильдики (інформаційні таблички, з написами і позначеннями, які кріпляться на виріб, який маркується).

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.