Банери

Банери широко поширені в зовнішній рекламі. Вони широко застосовуються при оформленні стін, фасадів, архітектурних об'єктів, виставок і т.д.
Друк банера - один з найефективніших рекламних методів, що привертає найбільшу кількість потенційних споживачів. За допомогою такого маркетингового ходу Ви зможете відразу заявити про себе і звернути увагу більшості перехожих на Вашу послугу чи продукцію.

-

Банер – один з найбільш економних способів вуличної реклами.

Якщо потрібно розмістити короткострокову рекламу або оголошення, можна вибрати недорогий ламінований рекламний матеріал з невисокою щільністю. Найміцніші полотна – литі, вони можуть прослужити до трьох років, в залежності від умов, в яких вони експлуатуються.
Для будь-якої банерної тканини, навіть найпростішої та бюджетної, характерна висока стійкість до перепадів температур, впливу сонячних променів і опадів. Щоб надати готовому виробу додаткову міцність і закріпити його без деформації, роблять установку люверсів і кишені для трубок, якими укріплюють полотна по краю. Підсумкова вартість банерів залежить від розміру, способу виготовлення банерів, матеріалу і якості зображення.

Є запитання?

Телефонуйте 044 599 0121, 096 024 0024, 099 121 4515.